Perspektywy

Perspektywy

Tworzymy innowacje, które znacząco wpływają na życie i zdrowie pacjentów, jakość pracy świadczeniodawców i kształtują otaczające nas społeczności.

Od ponad 85 lat ratujemy i podtrzymujemy ludzkie życie. Nasze doświadczenie i zdobytą przez lata wiedzę wykorzystujemy do rozwijania innowacyjnych technologii i doskonalenia funkcjonowania opieki medycznej na całym świecie. Bądź na bieżąco i zapoznaj się z opiniami wyrażanymi i przez członków naszej społeczności.

Z perspektywy CEO

​Joe Almeida, Baxter International CEO - o tym, jak innowacje wpływają na jakość i dostęp do leczenia oraz o tym, jak nasza kultura korporacyjna wpływa na życie społeczności na świecie.

Historie pacjentów

Historie pacjentów są dla nas największą inspiracją i motywują do doskonalenia istniejących technologii i rozwijania innowacji.

Spojrzenie na naukę i medycynę

Wdrażanie innowacji i poprawa jakości leczenia nie jest możliwa bez współpracy z wybitnymi naukowcami i ośrodkami badawczymi.

Zaangażowanie w rozwój społeczności

Działania na rzecz rozwoju i dobrobytu lokalnych społeczności, są bardzo ważnym elementem naszej kultury i wpisują się w naszą misję ratowania i podtrzymywania życia.