Na skrzyżowaniu ratowania i podtrzymywania życia

Wyznajemy zasadę, że wszyscy zasługują na zdrowe życie — bez chorób i z wieloma możliwościami wyboru. Dlatego codziennie skupiamy się na pracy nad innowacyjnymi rozwiązaniami, dzięki którym wszyscy będą mogli korzystać z zaawansowanych technologicznie i spersonalizowanych rozwiązań w zakresie opieki medycznej.

Nasza obietnica dla opieki zdrowotnej

Nasza Misja

Działamy na newralgicznym polu, gdzie innowacyjne rozwiązania ratujące i podtrzymujące życie spotykają się z codzienną praktyką lekarzy, pielęgniarek i farmaceutów. Naszą misją jest oferowanie Pacjentom coraz lepszych technologii medycznych oraz pomoc w uzyskiwaniu jak najszerszego dostępu nowoczesnego leczenia. Dowiedz się więcej na temat obszarów, w których się specjalizujemy

Intensywna terapia

Innowacyjne terapie przeznaczone do postępowania w stanach zagrożenia życia, kiedy liczy się każda sekunda

Leczenie szpitalne

Zaawansowane systemy, leki i technologie infuzyjne, które pozwalają dostarczać pacjentom odpowiednie leczenie w sposób bezpieczny i skuteczny

Żywienie medyczne

Rozwiązania w zakresie żywienia pozajelitowego, które wspomagają proces leczenia pacjenta, wspierające rekonwalescencję i utrzymanie dobrego stanu zdrowia.

Leczenie nerkozastępcze

Dializa otrzewnowa i hemodializa, jako terapie nerkozastępcze dla pacjentów cierpiących na schyłkową niewydolność nerek

Chirurgia

Rozwiązania z zakresu chirurgii i anestezjologii umożliwiające wykonywanie zabiegów z większą szybkością i precyzją, przy jednoczesnej minimalizacji powikłań

Nasze produkty

Portfel produktowy Baxter to najnowocześniejsze urządzenia, wyroby medyczne i leki, które umożliwiają skuteczniejsze leczenie pacjentów i efektywną pracę personelu na oddziałach szpitalnych, salach operacyjnych, oddziałach intensywnej terapii czy stacjhach dializ. Dowiedz się więcej.

Perspektywy

Innowacyjne rozwiązania w leczeniu i opiece nad pacjentem

W działaniach kierujemy sie zawsze dobrem pacjenta, dlatego proponujemy spersonalizowane rozwiązania pomagające usprawniać opiekę medyczną. Nasze innowacje powstają w oparciu o doświadczenia i opinie naszych pacjentów i ich opiekunów, a także personelu medycznego oraz ekspertów ochrony zdrowia.

Thumbnail image of Joanne, Peritoneal Dialysis patient
Historie pacjentów

Dializowana pacjentka zachowuje niezależność, stosując terapię domową 400 kilometrów od swojego lekarza

Pomimo trwającej 21 lat walki ze schorzeniem, które upośledziło funcjonowanie nerek, Joann nadal żyje tak, jak chce. Mieszkająca w Anselmo, w stanie Nebraska, w odległości 400 km od lekarza prowadzącego, Joann wykonuje dializę otrzewnową w domu. Może spać spokojnie, dializa prowadzona jest w nocy, automatycznie. Jednocześnie lekarz, w oddalonym o 400 km gabinecie, korzysta z dwukierunkowej platformy telemedycznej monitorując i odpowiednio dostosowując leczenie.

Dowiedz się więcej
Thumbnail image of Mikaela, parenteral nutrition patient
Historie pacjentów

Oczekując na dziecko, Mikaela niespodziewanie została pacjentką wymagającą żywienia pozajelitowego

Mikaela jest dyplomowaną pielęgniarką, żoną i matką z Lincoln w stanie Nebraska. Została pielęgniarką, ponieważ niezwykle interesowała ją medycyna i chciała służyć ważnemu celowi. Przyznaje, że lubi organizowanie i planowanie z wyprzedzeniem we wszystkich aspektach życia. Kiedy więc ona i jej mąż, Brandon Hellevang, zdecydowali się na dziecko, Mikaela była przekonana, że jest dobrze przygotowana.

Dowiedz się więcej
Nasza historia

Wspieranie kultury opartej na innowacji

Naszą misję ratowania i podtrzymywania życia realizujemy na wiele sposobów od wielu lat. Stworzyliśmy szereg technologicznych innowacji, które poprawiły komfort życia pacjneta i skuteczność leczenia. Nieustająco prowadzimy badania naukowe i wdrażamy pionierskie rozwiązania, które kształtują przyszłość w opiece medycznej.

Baxter employees with Beaker in Lab
Healthcare worker caring for a woman in Mexico

Naszym zobowiązaniem jest ciągły rozwój innowacji, dążenie do najwyższych standardów odpowiedzialności korporacyjnej oraz kształtowanie miejsca pracy opartego na różnorodności i otwartości.

O nas

 

Nagłówki