Opieka chirurgiczna

Opieka chirurgiczna

Tworzymy innowacyjne rozwiązania przeznaczone do stosowania w chirurgii i opracowujemy technologie, które usprawniają technikę chirurgiczną, zwiększają skuteczność i zapewniają jeszcze lepsze rezultaty leczenia.

Nasze klinicznie zróżnicowane produkty do opieki chirurgicznej wspomagają hemostazę, uszczelnianie tkanek, rekonstrukcję, odbudowę tkanek, śródoperacyjną opiekę nad pacjentem oraz znieczulenie wziewne — wszędzie tam, gdzie liczą na nie specjaliści. Produkty z naszej obszernej oferty zmniejszają powikłania śródoperacyjne i pooperacyjne, w tym powikłania wymagające kosztownych transfuzji krwi i wydłużające czas trwania operacji. Mniej powikłań często przekłada się na szybszy powrót pacjentów do zdrowia oraz optymalizację kosztów leczenia dla szpitala lub kliniki.

Od operacji w nagłych wypadkach po planowane zabiegi operacyjne — nasze zaawansowane produkty do stosowania w chirurgii zdobyły zaufanie w różnych specjalizacjach, między innymi w neurochirurgii, chirurgii kręgosłupa, chirurgii sercowo-naczyniowej, bariatrycznej, ginekologicznej, ortopedycznej oraz mikrochirurgii rekonstrukcyjnej.

Przełomowe rozwiązania w opiece chirurgicznej na całym świecie

Dostęp

Produkty firmy Baxter zyskały miano niezawodnych na oddziałach chirurgicznych w niemal 60 krajach.

Jakość

Chirurdzy zdają się na jakość naszych produktów, dążąc do uzyskania jeszcze lepszych rezultatów leczenia.

Zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie

Produkty firmy Baxter pomagają chirurgom minimalizować powikłania śród- i pooperacyjne.

Matryca hemostatyczna FLOSEAL

Matryca hemostatyczna FLOSEAL

Matryca hemostatyczna FLOSEAL to płynny hemostatyk, który pomaga chirurgom w tamowaniu krwawienia w bardzo krótkim czasie, średnio w ciągu dwóch minut1. Preparat ten wykazuje 96-procentową skuteczność w tamowaniu krwawienia śródoperacyjnego w ciągu 10 minut1–3. FLOSEAL nadaje się do stosowania na tkankę miękką i kostną w celu tamowania śródoperacyjnego krwawienia w operacjach kręgosłupa i wykazuje skuteczność w tamowaniu nawet sączącego się, aktywnego tętniącego krwawienia śródoperacyjnego3. Jest to jedyny produkt tego rodzaju o udowodnionej skuteczności w minimalizacji częstotliwości transfuzji oraz liczby drobnych powikłań w chirurgii sercowo-naczyniowej1–3. Jest on powszechnie stosowany w różnych specjalizacjach chirurgicznych i pomaga chirurgom w zapewnianiu bezpieczeństwa pacjentom oraz minimalizacji ryzyka powikłań4. Matryca hemostatyczna FLOSEAL nie zastępuje właściwych technik chirurgicznych ani prawidłowego stosowania szwów, zaopatrywania zespoleń lub innych konwencjonalnych procedur hemostatycznych.

  • Matryca hemostatyczna FLOSEAL jest dostępna w wybranych krajach na całym świecie.    
  • Matrycy hemostatycznej FLOSEAL nie wolno wstrzykiwać ani wtłaczać do światła naczyń krwionośnych.
  • Nie stosować w przypadku braku aktywnego przepływu krwi. W celu bezpiecznego i właściwego korzystania z produktów należy zapoznać się z instrukcją obsługi. 
TISSEEL [fibrynowy klej tkankowy]

 

TISSEEL* [roztwory do sporządzenia kleju do tkanek]

TISSEEL to fibrynowy klej tkankowy o udowodnionym bezpieczeństwie i skuteczności, stosowany od wielu lat przez chirurgów jako leczenie wspomagające dla poprawienia hemostazy.

TISSEEL [roztwory do sporządzenia kleju do tkanek] jest dostępny w wybranych krajach na całym świecie.

 

* Informacja o produktach TISSEEL, TISSEEL Lyo

Powiązane nagłówki