Produkt NUMETA G13E PRETERM do opieki żywieniowej

Produkt NUMETA G13E PRETERM do opieki żywieniowej

Produkt NUMETA G13E PRETERM jest dostępny w wybranych krajach w Europie.

NUMETA G13E PRETERM — worek trójkomorowy do żywienia pozajelitowego (dożylnego)

NUMETA G13E PRETERM to jedyny worek trójkomorowy do żywienia pozajelitowego (dożylnego) przeznaczony do leczenia noworodków przedwcześnie urodzonych (przed 37. tygodniem ciąży), znajdujących się w grupie wysokiego ryzyka infekcji i niedożywienia5 w pierwszych godzinach i dniach życia.

Skład produktu NUMETA G13E PRETERM jest zgodny z wytycznymi Europejskiego Towarzystwa Gastroenterologii, Hepatologii i Żywienia Dzieci (ESPGHAN) oraz Europejskiego Towarzystwa Żywienia Klinicznego i Metabolizmu (ESPEN) i spełnia potrzeby żywieniowe noworodków dzięki temu, że zawiera zbilansowanej ilości aminokwasów (białek), glukozy (węglowodanów), lipidów (tłuszczów) i elektrolitów.

Produkt NUMETA G13E PRETERM jest przeznaczony do aktywacji i podawania przy łóżku pacjenta. Badania dowodzą, że gotowe do użycia produkty do żywienia pozajelitowego mogą przyczyniać się do minimalizacji potencjalnego ryzyka błędów związanych z lekami oraz powiązanych infekcji.1

Produkt NUMETA jest również dostępny w wersjach o innych formulacjach, między innymi NUMETA G16E 500 ml przeznaczony do stosowania u dzieci urodzonych w terminie do wieku dwóch lat.

Szczegółowe informacje dotyczące produktu

Elastyczność

NUMETA to elastyczne rozwiązanie do codziennego stosowania, które spełnia potrzeby pacjentów

Aktywacja worka z lipidami tylko w razie konieczności2–4

Możliwość dodania innych składników w razie konieczności.2–4

Zapewnienie składników odżywczych na czas

Możliwość przechowywania w temperaturze pokojowej2–4

Dłuższy okres przechowywania w porównaniu z recepturowymi produktami do żywienia pozajelitowego (18–24 mies.)2–4